Hacklink

25Haz, 2019

Hacklink Nedir?

Web sitelerinin açıklarından faydalanarak giriş yapılan siteden başka web sitesine link aktarımına backlink denir. Daha açıklayıcı bir şekilde anlatıcak olursak, yasal olmayan yollarla web sitesinin izini ve haberi olmadan eklenen linklerin hepsi hacklink işlemidir. Hacklink işlemi web sitelerinin Pagerank, Alexa değerleri yüksek olan siteleri kullanırlar. Hacklink ve Backlink karşıdaki web sitesinin anahtar kelimesi ile beraber tarayıcılar da en başa çıkarma işlemidir.

Hacklink Teknikleri

Hacklink’in tamamen böyle veya şöyle diye açıklanılabilir bir tekniği maalesef bulunmamakta. Girilen her web sitesinden başarılı şekilde Backlink çıkarılabilir. Genellikle Backlink’i çıkartırken gözükmemesine yarayan bazı kodlar kullanılır, kodlar sayesinde web sitesinin sahibi linklerin çıkartıldığından haberi olmaz.

Hacklink Satışı

Değeri yüksek web sitesinden backlink elde etmek size ortalama 900-1000₺ bir bütçe ödersiniz. Hacklink ile aynı linkle ulaşmak 300-400₺ arasında bir bütçeye ulaşabilisiniz fakat bu linklerin kalıcı olacağını kimse garanti kalacağını söyleyemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X